Lağım Sineği ilaçlama

Lağım Sineği ilaçlama
Lağım sineği, genellikle evlerde kanalizasyonlarda görülür. Bununla birlikte çürük, yıpranmış tahtaların içinde, kömürlüklerde, kilerlerde vb. birçok alanda görülebilirler. Lağım sinekleri, beyaz, bazen de şeffaf yumurtalar yani larvalar bırakırlar. Yüksek sıcaklıkta yada oksijen miktarının az olduğu alanlarda bile yaşayabilen lağım sineği, kimi zaman canlı hayvanlara da bulaşabilmekte, hayvanın alt bölgelerine gizlenerek yaşayabilmektedir.

Kimi zaman evlerimizde, iş yerlerimizde ve diğer yaşam alanlarımızda karşılaştığımız lağım sinekleri veya kör sinekler, yaşam alanlarımızın hastalık taşıyıcı bölgeler haline gelmesine ve ciddi hastalıkların taşıyıcısı olabilecek lağım sinekleri ile burun buruna gelmemize sebep olurlar. Doğada her canlı ekosistemin bir parçasıdır fakat kimi zamanlarda böcek ve kemirgenlerin fazla üremesi diğer canlıların hayatını riske atacağından zamanında önlem almak son derece önemlidir.

Lağım Sineği İlaçlama Nasıl Yapılır?
Lağım sinekleri için ilaçlama, larvaları kurutmaya yönelik olarak belli periyotlarla yapılmaktadır. Uzman ekiplerimizin uyguladığı lağım sineği veya kör sinek ilaçlama uygulamalarında %100 sonuç almaktayız. Uygulamalarımız larvalar üzerinde etkili olup, kesin sonuç aldığımız özel yöntemlerle ilaçlama uygulamasını yapmaktayız.

Copyright © 2019 | Doğal İlaçlama
whatsapp